Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Wieczór Młodych Talentów

W „Cafe de Stołówka” w czwartek 28 lutego 2019 r. odbyła się już jedenasta edycja „Wieczoru Młodych Talentów”, którą poprowadziła Zofia Nojszewska i Patrycja Neubauer z 3a.

 

Posiadanie talentu, to duże wyróżnienie, ale musimy pamiętać, że to przede wszystkim godziny pracy i poświęcenia, aby go szlifować. Dlatego cieszymy się, że nasi obecni uczniowie, jak również absolwenci, zaprezentowali swoje umiejętności i pasje, występując na scenie, a także przygotowując wystawę prac plastycznych. Gratulujemy im odwagi, wytrwałości i...zapału do pracy!

 

W tym roku w WMT udział wzięli: absolwentka – Weronika Banach w duecie z siostrą Gabrysią Banach z 3a (śpiew), Nikola Grzywacz z 3a (śpiew), Ania Prędka z 5d (recytacja), Gabrysia Szykulska z 3a (śpiew), Gabrysia Demut 4a (taniec), Zuzannę Przybył z 6c (śpiew), Wiktoria Sikora z 5c (recytacja), Małgorzata Jabłońska z 6a (gra na flecie), Kornel Gunther z 3 (gra na fortepianie), Zofia Nojszewska z 3a (gra na akordeonie, recytacja), duet Julia Osiowy i Julia Kache (śpiew), Renata Sakhnevych z 7c (prace plastyczne), Ola Balczewska z 4c (taniec), Aleksandra Szklarz z 7a (śpiew gra na fortepianie i wiolonczeli), Nadia Niemczewska z 4a (taniec), Patrycja Neubauer z 3a (recytacja), Zofia Nojszewska, Patrycja Neubauer, Łukasz Marciniak, Wojciech Fajfer i Wojciech Bobkiewicz oraz z 3b Kacper Łukomski i Jakub Nadlewski (skecz).

 

Nie byłoby tego wieczoru, gdyby nie artyści, ale także pan Jacek Rogalka, któremu dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną. Rodzicom i wszystkim uczniom dziękujemy natomiast za pyszne ciasto. Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tej imprezy i poświęcili swój czas na oprawę plastyczną.

 

 

12 marca 2019