12 marca 2019

W „Cafe de Stołówka” w czwartek 28 lutego 2019 r. odbyła się już jedenasta edycja „Wieczoru Młodych Talentów”, którą poprowadziła Zofia Nojszewska i Patrycja Neubauer z 3a.

Posiadanie talentu, to duże wyróżnienie, ale musimy pamiętać, że to przede wszystkim godziny pracy i poświęcenia, aby go szlifować. Dlatego cieszymy się, że nasi obecni uczniowie, jak również absolwenci, zaprezentowali swoje umiejętności i pasje, występując na scenie, a także przygotowując wystawę prac plastycznych. Gratulujemy im odwagi, wytrwałości i...zapału do pracy!

W tym roku w WMT udział wzięli: absolwentka – Weronika Banach w duecie z siostrą Gabrysią Banach z 3a (śpiew), Nikola Grzywacz z 3a (śpiew), Ania Prędka z 5d (recytacja), Gabrysia Szykulska z 3a (śpiew), Gabrysia Demut 4a (taniec), Zuzannę Przybył z 6c (śpiew), Wiktoria Sikora z 5c (recytacja), Małgorzata Jabłońska z 6a (gra na flecie), Kornel Gunther z 3 (gra na fortepianie), Zofia Nojszewska z 3a (gra na akordeonie, recytacja), duet Julia Osiowy i Julia Kache (śpiew), Renata Sakhnevych z 7c (prace plastyczne), Ola Balczewska z 4c (taniec), Aleksandra Szklarz z 7a (śpiew gra na fortepianie i wiolonczeli), Nadia Niemczewska z 4a (taniec), Patrycja Neubauer z 3a (recytacja), Zofia Nojszewska, Patrycja Neubauer, Łukasz Marciniak, Wojciech Fajfer i Wojciech Bobkiewicz oraz z 3b Kacper Łukomski i Jakub Nadlewski (skecz).

Nie byłoby tego wieczoru, gdyby nie artyści, ale także pan Jacek Rogalka, któremu dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną. Rodzicom i wszystkim uczniom dziękujemy natomiast za pyszne ciasto. Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tej imprezy i poświęcili swój czas na oprawę plastyczną.

Wieczór Młodych Talentów