29 listopada 2017
Wirtualny spacer po szkole

Uczniowie klasy Vc w ramach projektu: “Innowacje” przez ostatnie dwa miesiące prowadzili prace nad wspólnym projektem w języku Scratch. Jego zwieńczeniem jest powstanie pierwszej wersji gry w języku Scratch - “Symulator szkoły” stworzonej od podstaw przez uczniów w składzie:

 

Franciszek Cichowlas, Maksym Knasiecki, Wojciech Malecha, Przybył Zuzanna, Hubert Roszyk, Roman Wojtkowiak, Jakub Zawadzki, Mikołaj Bąkowski.

 

Symulator szkoły to gra polegająca na poruszaniu się po korytarzach szkolnych oraz salach lekcyjnych. Wcielając się w postać któregoś z uczniów, mamy możliwość zwiedzenia szkoły, spotkania wybranych nauczycieli: p. Dyrektor, p. Agnieszki Kostusiak czy p. Zbigniewa Lisieckiego (urzędującego w hali sportowej).

 

Zachęcamy do obejrzenia efektu pracy uczniów:

https://scratch.mit.edu/projects/179722428/

 

Błażej Lewandowski

08 marca 2023
Dnia 28.02.2023r. w naszej szkole zjawił się zaproszony gość –sierżant Piotr Błoszyk, który przeprowadził
07 marca 2023
Uczestnicy Akademii Przyszłości - w tym także nasi uczniowie - zostali zaproszeni przez strażaków