29 marca 2019

Dnia 25 marca odbył się finał konkursu „Witaminy dla całej Rodziny”.  W konkursie udział brały klasy czwarte. Celem zmagań było zaprezentowanie inscenizacji na temat ważności witamin dla prawidłowego rozwoju człowieka. Etap finałowy był poprzedzony eliminacjami klasowymi. Zarówno na poziomie klasowym, jak i na szkolnym, bardzo trudno było wskazać zwycięzców, gdyż dzieci zaprezentowały się wspaniale. Piękne stroje, rekwizyty oraz doskonała gra aktorska w perfekcyjny sposób pokazały ich wiedzę o witaminach.

Ostatecznie I miejsce w etapie szkolnym zajęła drużyna z klasy IV a w składzie: Nell Kubiak, Nadia Niemczewska, Gabrysia Demut oraz Franek Szydłowski.

II miejsce w tym etapie zajęła drużyna z klasy IV b w składzie: Weronika Częścik oraz Kaja Mruk.

Miejsce III zdobyły dwie drużyny z klasa IV c w składzie Nikola i Natalia Lenort oraz klasa IV d w składzie Wojtek Konieczny i Kacper Kowalski.

Brawo!

Witaminy dla całej rodziny