10 kwietnia 2023

W poniedziałek 3 kwietnia o godzinie 10:00 odbył się szkolny etap konkursu „Witaminy dla całej rodziny”. Rywalizowały ze sobą zespoły projektowe z klas 4a,4b i 4c, które prezentowały rolę witamin dla organizmu człowieka. Na scenie było bardzo kolorowo za sprawą kostiumów i innych rekwizytów przygotowanych przez aktorów. Pojawiły się pluszowe owoce i warzywa prezentujące swoje wartości odżywcze, dzieci śpiewające o zaletach witaminowych pokarmów oraz matka, która zamiast karmić dziecko warzywami i owocami biegała po witaminy do apteki.

Komisja składająca się z  nauczycielek nauczania początkowego i uczennic klas trzecich miała bardzo trudne zadanie. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się wspaniale, było kolorowo i warzywno – owocowo. Po burzliwych obradach postanowiono przyznać pierwsze miejsce dwóm zespołom:

zespół z klasy 4b: Koralewska Liwia, Marianna Olszak, Zaleska Hanna, Michalak Katarzyna, Maja Cieleńska

zespół z klasy 4c: Bartosz Julia, Kubiak Zofia, Hanna Palutka

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy pomysłowości i wysokiego poziomu gry aktorskiej.

Dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców.

Witaminy dla całej rodziny