30 września 2024

Od pierwszych tygodni września klasa 1d z zapałem integruje się poprzez różnorodne gry i zabawy, co pozwala uczniom nawiązać nowe przyjaźnie i lepiej się poznać. W tym okresie rozpoczynamy także wprowadzanie innowacji „Poznaj siłę swoich rąk” podczas przerw oraz lekcji religii. Dzięki temu uczniowie mają okazję odkrywać wartość współpracy oraz doceniać pracę własnych rąk w ramach realizowanych projektów.

Przerwy środlekcyjne również sprzyjają integracji – stają się idealnym czasem na budowanie relacji między uczniami. Wspólne chwile, spędzane m.in. na czytaniu komiksów, pozwalają rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Te pierwsze tygodnie z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszej klasy, a wspólne doświadczenia będą fundamentem przyjaźni na cały rok!

Wprowadzenie innowacji „Poznaj siłę swoich rąk” w klasie 1d