07 grudnia 2017
Wspólne kolędowanie
w klasie IVc

Grudzień to czas oczekiwania, czas choinki, upominków i dekorowania domu ozdobami bożonarodzeniowymi.

W tym niezwykłym, przedświątecznym czasie postanowiłam wspólnie z dużymi (rodzicami) i małymi (uczniami) elfami z IVc wykonać ozdoby świąteczne na zbliżający się kiermasz.

W poniedziałek 4 grudnia mamy przyszły do szkoły przygotowane, by dzielić się pomysłami z innymi i wykonać ozdoby. Tego popołudnia, właśnie w naszej klasie św. Mikołaj miał swoją świąteczna pracownię. Kreatywność rodziców była ogromna, każdy mógł się artystyczne wyszaleć. Mamy intonowały kolędy, było miło, rodzinnie i pracowicie. Powstały piękne kartki świąteczne, zielone i drewniane choinki, renifery, bombki, stroiki... Wszystkie ozdoby powędrują  na Kiermasz Świąteczny.

Po twórczej aktywności częstowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez mamy. W naszej klasie IVc nastrój świąteczny już trwa  i oby prędko nas nie opuścił.

Alicja Lech