19 marca 2024

13 marca mieliśmy przyjemność gościć podopiecznych z Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzywiniu i Domu Pomocy Społecznej w Jarogniewicach wraz z opiekunami, co było niezwykłym doświadczeniem integracji różnych środowisk społecznych i kulturowych. Efektem naszego wspólnego spotkania były nie tylko piękne wystąpienia naszych uczniów, ale również wzrost ich pewności siebie, kreatywności oraz umiejętności wyrażania swoich myśli  i emocji poprzez sztukę. Było to zdecydowanie inspirujące i budujące doświadczenie zarówno dla nas, jak i dla naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i otwarcie się na nowe doświadczenia. Dzięki tej współpracy udało nam się stworzyć przyjazne środowisko, które sprzyja integracji i wspólnemu działaniu.

Chcemy podziękować także szkolnemu wolontariatowi za pomoc w organizacji oraz opiekunom, którzy wsparli naszych podopiecznych. Dzięki waszemu zaangażowaniu możliwe było zrealizowanie tego ważnego przedsięwzięcia.

Wspólnie Mocniejsi