05 maja 2021

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzystamy na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.

Celem tej inicjatywy jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.

Zużyty sprzęt będziemy zbierali na wewnętrznym podwórku szkolnym (zdjęcie obok). W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sekretariatem. Pomocą będą służyć również pracownicy szkoły.

Akcja trwa do 25 maja 2021 r.

Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!

Lista sprzętów, które można dostarczyć w ramach zbiórki.

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci!