16 października 2020

Klasy drugie miały ostatnio okazję pojechać do Poznania niezwykłym piętrowym pojazdem – Bimba Busem. Pierwszym przystankiem był Ostrów Tumski, gdzie dzieci podzielone na zespoły wykonywały zadania gry miejskiej. Dowiedziały się przy tym wielu ciekawostek.

Kolejnym punktem programu była wizyta na Starym Rynku i wspólne odliczanie godziny dwunastej przy trykających się koziołkach. Nie zabrakło też czasu na obejście straganów i zakup pamiątek.

Następnie rozentuzjazmowani młodzi uczestnicy wycieczki przejechali ulicami Poznania w stronę jeziora Maltańskiego, gdzie nastąpiło wręczenie nagród dla drużyn biorących udział w zabawie.

Zadowoleni drugoklasiści po dniu pełnym przygód wrócili do szkoły. Mamy nadzieję, że sytuacja pozwoli na dalsze eskapady!

Wycieczka Bimba Busem po Poznaniu