10 października 2017
Wycieczka integracyjna klas 4a i 4b

Nie przestraszył nas jesienny deszcz i we wtorek (3 października) ruszyliśmy do Ośrodka Szkolenia Sportowego w Brzedni. Prowadzący zajęcia instruktorzy powitali nas na skraju lasu i szybkim marszem poprowadzili w jego głąb. Wśród bagien i błota świetnie bawiliśmy się, pokonując różne tory przeszkód. Tunele zbudowane z opon, belki – równoważnie, ścianka, stalowe liny zawieszone nad ziemią – to tylko część atrakcji, które oferowało to miejsce. Miłych wrażeń dostarczył nam rejs łodzią po Jeziorze Cichowskim. Pan sterujący łodzią zadbał o wysoką falę i aplauz ochlapanych wodą wycieczkowiczów. Posileni kiełbaskami z rożna ruszyliśmy tym samym leśnym duktem w drogę powrotną. Zmęczeni, ubłoceni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Mosiny. Bo brudne dzieci to szczęśliwe dzieci :).

Wychowawczynie