18 października 2021

W piątek 1 października br. odbył się XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Szkolni egzaminatorzy na dwóch pierwszych lekcjach przystąpili do testowania klas 4-6. Następnie dwie pierwsze osoby, które wykonały swoje zadania najszybciej i oczywiście poprawnie, zakwalifikowały się do finału. Konkurs Kahoot odbył się w czasie dużej przerwy. Uczniowie mieli do rozwiązania 15 przykładów z tabliczki mnożenia. Liczyła się poprawność i szybkość.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce – Lilianna Dengusiak kl. 6b,

II miejsce – Gabriela Szykulska kl. 6a,

III miejsce – Wiktoria Karaśkiewicz kl.4a.

Oprócz konkursu poprosiliśmy uczniów klas 4-6 o wykonanie tabliczek mnożenia dowolną techniką i w dowolnej wielkości. Niektóre prace były bardzo ciekawe i kreatywne.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie następującym uczniom: Zuzanna Garczarek kl.5b, Natalia Hampel kl.4a, Błażej Sanocki kl.4a, Paweł Silski kl.4b, Wojciech Zych kl.4b, Natalia Kamińska kl.4b, Nadia Cymerlik kl. 4b, Amelia Szulc kl. 4c, Adriana Borus kl.4b, Mikołaj Gruszka kl. 5b

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia