01 listopada 2017
XII Powiatowy Turniej Rzeźbiarski

Za nami XII Powiatowy Turniej Rzeźbiarski, który odbył się 25 października w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły rywalizowali w tej trudnej artystycznej dyscyplinie. W tym roku temat turnieju nie był łatwy, ale skłaniał do głębszych przemyśleń i ciekawych interpretacji twórczych. Uczestnicy musieli zmierzyć się z tematem ,,Połączenie”.

Naszą szkołę reprezentowało sześć uczennic.

W kategorii gimnazjum – Małgorzata Rydlewska z klasy 3A, Justyna Wojciechowska z klasy 3C oraz Zuzanna Klemczak z klasy 2A.

W kategorii szkoła podstawowa – Wiktoria Tylińska z klasy 7A, Katarzyna Wiśniewska i Zofia Żabiełowicz z klasy 6 C.

Miło mi poinformować, że w grupie szkoła podstawowa drugie miejsce zajęła Wiktoria Tylińska z klasy 7A, a trzecie miejsce Katarzyna Wiśniewska z klasy 6C. W grupie gimnazjum trzecie miejsce zajęła Zuzanna Klemczak z klasy 2A. Wszystkim uczestniczkom należą się wyrazy uznania i podziękowanie za udział w turnieju.

Renata Lipińska-Marciniak