29 listopada 2017
Z Podwórka naStadion o
Puchar Tymbarku

23.11.2017r. w nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej w Puszczykowie odbył się mecz sparingowy naszej drużyny przygotowującej się do rozgrywek „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z dwoma drużynami KS „Las” Puszczykowo.

 

Sparing rozpoczął się o godzinie 17:15 i trwał do godziny 18:15 (4 x 15 min). W tym czasie nasza drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie. Duże zaangażowanie oraz wysokie wyszkolenie techniczne naszych zawodników zaowocowało wygraną 10 – 1. Nie wynik jednak jest ważny, ale umiejętności jakie zaprezentowali nasi zawodnicy. Doskonała gra obronna oraz duża skuteczność napastników złożyły się na tak okazały wynik.

 

Niektórzy zawodnicy z drużyny Tymbarku trenują w okolicznych klubach i duże gratulacje należą się także ich trenerom.

 

Osobne podziękowania należą się rodzicom, którzy licznie stawili się w hali, aby dopingować naszą drużynę. Dzięki nim nie było także kłopotu z transportem zawodników na mecz do Puszczykowa. Z takim wparciem ze strony rodziców łatwiej będzie osiągać dobre wyniki.

W drużynie Jedynki zagrali:

Zimowski Ksawery, Andrzejewski Szymon, Kleiber Jakub, Kreczmer-Sobkowiak Patryk, Dolata Alex, Żak Adam, Gulcz Samuel, Smirnow Miłosz, Borus Oliwier, Pewniak Sebastian i Żurawski Wojtek.

 

Trzymajmy za chłopaków kciuki. Powodzenia w kolejnych sparingach.

 

Zbigniew Lisiecki