Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Doskonale spisali się zawodnicy naszej szkoły w finale powiatowym Pucharu Tymbarku. W turnieju wzięło udział 7 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie B, w której grała nasza drużyna wystąpiły drużyny z Dąbrowy, Lusowa i Buku. W tej fazie rozgrywek padły następujące wyniki:

SP 1 Mosina  -  SP Dąbrowa - 8 – 0

SP 1 Mosina  -  SP Lusowo - 10 – 1

SP 1 Mosina  -  SP Buk - 14 – 1

 

Tym samym nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce w grupie i w finale zmierzyła się ze zwycięzcą grupy A drużyną SP Daszewice. W tym meczu także wyższość naszej drużyny nie podlegała żadnym dyskusjom. Wynik meczu finałowego:

SP 1 Mosina  - SP  Daszewice    8 – 1

 

Zwyciężając w finale, drużyna SP1 w Mosinie uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja w Szamotułach lub Poznaniu. Warto dodać, że nasi zawodnicy wykazali się dużą skutecznością i każdy z nich zdobył kilka bramek w turnieju. Czekamy na rozgrywki wojewódzkie.

 

W naszej drużynie zagrali następujący zawodnicy:

Paluch Filip, Paluch Kacper  -  klasa 4A

Borowski Stanisław, Kwiatkowski Wojciech  -  klasa 4C

Jankowiak Mateusz  -  klasa 5A

Gadomski Filip, Orwat Kacper  -  klasa 5B

Szczepaniak Jakub, Zimowski Ksawery  -  6A

17 marca 2022