04 czerwca 2022
Zapraszamy na Festyn Rodzinny

W najbliższą sobotę, tj. 4 czerwca, zapraszamy na fantastyczny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Oficjalnie startujemy o godz. 12:00, ale już o 10:00 zapraszamy śmiałków na laserową strzelnicę (w podziemnych szatniach szkoły), którą specjalnie dla nas organizują żołnierze 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (w połączeniu z pokazami broni,   umundurowania itp.). Dzięki współpracy z ekipą mollDur nie zabraknie dobrej muzyki, która będzie towarzyszyć zawodom sportowym, tańcom, warsztatom plastycznym, a także pysznej kawiarence z domowymi wypiekami, grillowi oraz naszej słynnej loterii fantowej, w której każdy los wygrywa, a dodatkowo bierze udział w losowaniu nagród specjalnych. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wybudowanie wiat rowerowych dla naszych uczniów, którzy przyjeżdżają do szkoły na swoich dwóch kółkach. Zapraszamy bardzo serdecznie!