21 lutego 2018
Zapraszamy przedszkolaków

W czwartek 1 marca o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie, które będzie poświęcone elektronicznemu naborowi do oddziałów przedszkolnych, który od tego roku obowiązuje w naszej gminie. Zaprezentujemy Państwu platformę, za pośrednictwem której należy rejestrować dzieci oraz wszelkie szczegóły związane z nowym systemem rekrutacji.

Przy okazji zachęcamy do zapisywania dzieci 5- i 6-letnich do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną otwartą na potrzeby dziecka, nowoczesne metody i sprawdzone formy pracy, sale wyposażone w tablice multimedialne, dostęp do Internetu, pomoce dydaktyczne, gry, zabawki, duży i bezpieczny ogród połączony z placem zabaw, smaczne posiłki serwowane przez stołówkę szkolną, opiekę świetlicy szkolnej w godzinach 7:00 – 17:00, wsparcie logopedy, psychologa i pedagoga, lekcje języka angielskiego, religii oraz rytmikę i gimnastykę korekcyjną (bezpłatne), imprezy, uroczystości przedszkolne, wyjścia i spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia dodatkowe, np. prozdrowotny Klub Wiewiórka, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia z elementami języka włoskiego, koło szachowe, naukę programowania dla najmłodszych, dbałość o bezpieczeństwo dzieci (monitoring, karty wejściowe) oraz stałą opiekę na terenie szkoły (np. podczas wyjścia do toalety, korzystania ze stołówki), bogate zaplecze sportowe (hala, boisko, salki gimnastyczne).