Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 czerwca 2022
We wtorek 21 czerwca 2022r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień
24 czerwca 2022
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie zaprasza uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie

W najbliższy czwartek, tj. 31 marca zapraszamy wszystkich rodziców na stacjonarne zebrania z wychowawcami. Dawno nie widzieliśmy się na żywo, a po pandemii i w aktualnej sytuacji za naszą wschodnią granicą spraw do omówienia jest naprawdę sporo.

 

Jest to spotkanie obowiązkowe dla rodziców klas ósmych, których zapraszamy o godz. 17:30 do stołówki na spotkanie z dyrektorem szkoły, w celu przedstawienia Państwu ważnych informacji i procedur związanych z egzaminem ósmoklasisty.

 

O 18:30 w stołówce rozpocznie się spotkanie dla uczniów i rodziców klas szóstych, dotyczące edukacji dwujęzycznej w kasie siódmej. Będzie to też okazja do udziału we fragmencie dwujęzycznej lekcji historii i sprawdzenia swoich sił w przykładowym teście kompetencji językowych.

 

Szczegółowy harmonogram zebrań znajduje się w TU.

Zebrania z rodzicami
29 marca 2022