29 marca 2022
Zebrania z rodzicami

W najbliższy czwartek, tj. 31 marca zapraszamy wszystkich rodziców na stacjonarne zebrania z wychowawcami. Dawno nie widzieliśmy się na żywo, a po pandemii i w aktualnej sytuacji za naszą wschodnią granicą spraw do omówienia jest naprawdę sporo.

Jest to spotkanie obowiązkowe dla rodziców klas ósmych, których zapraszamy o godz. 17:30 do stołówki na spotkanie z dyrektorem szkoły, w celu przedstawienia Państwu ważnych informacji i procedur związanych z egzaminem ósmoklasisty.

O 18:30 w stołówce rozpocznie się spotkanie dla uczniów i rodziców klas szóstych, dotyczące edukacji dwujęzycznej w kasie siódmej. Będzie to też okazja do udziału we fragmencie dwujęzycznej lekcji historii i sprawdzenia swoich sił w przykładowym teście kompetencji językowych.

Szczegółowy harmonogram zebrań znajduje się w TU.