03 czerwca 2022

Dnia 12 maja 2022 roku na stadionie w Szamotułach odbył się Finał Rejonu Teren Poznań Zachód w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które doszły do tego etapu w pięknym stylu. Do każdej konkurencji podchodziły z wielkim zaangażowaniem, chcąc pobić poprzedni wynik. Po zakończeniu i podliczeniu wszystkich konkurencji z ogromną radością dziewczęta odebrały złote medale z pobitym swoim rekordem o 108 punktów. Łącznie uzyskały 1156 punktów i dużą przewagę nad innymi rywalkami.

Ponad to, Lena Skalska z klasy VII D zdobyła III miejsce indywidualnie.

Skład zespołu: Marta Piotrowska VI A, Sandra Błaszyk VII B, Lena Skalska VII D, Kaja Obidzińska VII D, Anna Shevchenko V A, Maja Rożek VII D, Gabriela Szykulska VI A (rezerwa), Martyna Kula VI A (rezerwa).

Gratulacje dla zwycięzców!

Złote medale w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt