Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

20 września 2021
Klasa 2b w Dniu Sprzątania Świata” wybrała się do Stacji Badawczej Ośrodka Hodowli Zwierzyny
20 września 2021
15 września to szczególna data w szkolnym kalendarzu. Tego dnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Znowu razem!

W poniedziałek 17 maja na zajęcia stacjonarne w trybie hybrydowym wrócili uczniowie z klas 4-6. Oto relacja jednej z grup.

 

"Klasa 6b już od dawna przygotowywała swój powrót do szkoły. W planie znalazło się gotowanie, pieczenie, robienie shaków owocowych, gra w dwa ognie i w piłkę nożną. Wszyscy starannie dopilnowali, by plan zrealizować w 100 procentach! I tak na koncie mają: 3 pizze, 2 ciasta, 62 tosty, sałatkę grecką i shake o niezliczonej ilości smaków i kolorów. Była gra w mafię, dwa ognie i szybki mecz piłki nożnej oraz oczywiście rysowanie kredą! Jedyne czego im się nie udało zrobić z Listy Rzeczy Do Zrobienia Pierwszego Dnia W Szkole to znaleźć i sfotografować żaby na piątkową lekcję biologii!"

18 maja 2021