18 maja 2021

W poniedziałek 17 maja na zajęcia stacjonarne w trybie hybrydowym wrócili uczniowie z klas 4-6. Oto relacja jednej z grup.

"Klasa 6b już od dawna przygotowywała swój powrót do szkoły. W planie znalazło się gotowanie, pieczenie, robienie shaków owocowych, gra w dwa ognie i w piłkę nożną. Wszyscy starannie dopilnowali, by plan zrealizować w 100 procentach! I tak na koncie mają: 3 pizze, 2 ciasta, 62 tosty, sałatkę grecką i shake o niezliczonej ilości smaków i kolorów. Była gra w mafię, dwa ognie i szybki mecz piłki nożnej oraz oczywiście rysowanie kredą! Jedyne czego im się nie udało zrobić z Listy Rzeczy Do Zrobienia Pierwszego Dnia W Szkole to znaleźć i sfotografować żaby na piątkową lekcję biologii!"

Znowu razem!