Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

10 stycznia 2022
Uczniowie klasy 4a wzięli udział w projekcie eTwinningowym „Christmas cards exchange”. W ramach wyzwania
17 grudnia 2021
Czas przedświąteczny jest wyjątkowy i dzieją się rzeczy niezwykłe. Do klas 0a i 0b

Znowu razem!

W poniedziałek 17 maja na zajęcia stacjonarne w trybie hybrydowym wrócili uczniowie z klas 4-6. Oto relacja jednej z grup.

 

"Klasa 6b już od dawna przygotowywała swój powrót do szkoły. W planie znalazło się gotowanie, pieczenie, robienie shaków owocowych, gra w dwa ognie i w piłkę nożną. Wszyscy starannie dopilnowali, by plan zrealizować w 100 procentach! I tak na koncie mają: 3 pizze, 2 ciasta, 62 tosty, sałatkę grecką i shake o niezliczonej ilości smaków i kolorów. Była gra w mafię, dwa ognie i szybki mecz piłki nożnej oraz oczywiście rysowanie kredą! Jedyne czego im się nie udało zrobić z Listy Rzeczy Do Zrobienia Pierwszego Dnia W Szkole to znaleźć i sfotografować żaby na piątkową lekcję biologii!"

18 maja 2021