Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Zwycięstwo w konkursie EduInspiracje 2018

Gala wręczenia nagród edukacyjnych. Najlepsze projekty edukacyjne w Polsce nagrodzone!

5 grudnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród EDUInspiracje, EDUInspirator oraz EduInspiracje Media, organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) od 2011 roku. W tym roku odbyła się ona pod hasłem „Podziel się sukcesem oraz zainspiruj innych do działania”.

 

Gala Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, EduInspiracje 2018, na której rozdano „Edukacyjne Oscary”, odbyła się pod hasłem „Podziel się Sukcesem”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów edukacyjnych dofinansowanych przez FRSE i promocja przedsięwzięć, które inspirują oraz podejmują ważne tematy. Nominacje w konkursie EDUInspiracje przyznawane są przez ekspertów wewnętrznych FRSE. W 2018 r. przyznano łącznie 53 nominacje w 10 kategoriach zwykłych i 1 kategorii specjalnej, związanej z obchodami 25 lat działalności FRSE.

 

Cieszymy się, że projekt Erasmus+ „Mózgi w szkole. Wiedza jest potęgą!” realizowany w SP nr 1 w Mosinie, spotkał się z uznaniem kapituły konkursowej, dzięki czemu nasza szkoła znalazła się w niezwykle prestiżowym gronie laureatów, wśród których jest m.in. Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Stowarzyszenie Europe4Youth w Krakowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gdańsku czy też Fundacja Centrum Inicjatyw Regionalnych i Międzynarodowych w Poznaniu.

 

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas ogromnym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań i inicjatyw.

10 grudnia 2018