22 czerwca 2022

W środę 1 czerwca o godzinie 8:30 w naszej szkole na sali gimnastycznej odbył się Turniej Żyj zdrowo na sportowo " W turnieju tym wzięli udział uczniowie z klas 0-3. Celem spotkania było  zachęcanie dzieci do propagowania zdrowego stylu życia, poprzez aktywne spędzanie czasu oraz integrowanie dzieci wszystkich klas. Mali sportowcy wzięli udział w kilku konkurencjach, w których wykazali się dokładnością, sprawnością, szybkością oraz sprytem. Pokazali, że znajomość podstawowych zasad bezpiecznej zabawy nie jest im obca. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły, przestrzegając tym samym zasad zdrowej rywalizacji sportowej. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności oraz wręczeniem dyplomów oraz pucharów.

Klasyfikacja końcowa klas:

0a- I miejsce, 0b- II miejsce,